Wygraj z Rakiem - Charytatywnie dla Pauliny

28 kwietnia 2018, godz, 20.00
Sala Koncertowa PFK Sopot, Opera Leśna

Grupa Przyjaciół pod patronatem Fundacji Onkologicznej Nadzieja oraz Bałtycka Agencja Artystyczna BART zapraszają na Koncert Charytatywny dla Pauliny.

Wystąpią wspaniali artyści muzycy:

Seeme 
Natalia Grzebała
Nawrocki  
Immortal Onion
Roots Café 

Bilet wstępu będzie w formie darowizny - minimalna kwota to 30 pln gotówką do puszki.

Podczas koncertu, w przerwach pomiędzy występami będzie prowadzona licytacja fantów przekazanych przez wielu artystów specjalnie na tę okazję.

Paulina, 38 letnia niesamowita kobieta, która potrzebuje Nas by walczyć z potężną chorobą jaką jest rak szyjki macicy w zaawansowanym stadium (B3). W tej chwili Paulina jest po usunięciu węzłów chłonnych z miednicy mniejszej, przeszła radioterapię, chemioterapię i 2 zabiegi brachyterapii. Dotychczasowe leczenie spowodowało znaczne pogorszenie funkcjonowania innych narządów, ale też zmniejszenie guza.

Paulina nadal wymaga wielomiesięcznego leczenia zarówno antynowotworowego, jak i regenerującego zniszczone chemio- i radioterapią narządy (uprzednio zdrowe) oraz bardzo osłabiony układ odpornościowy.
W marcu 2018 choroba rozwinęła się zajmując węzły chłonne zaotrzewnowe i obecnie Paulina jest poddawana kolejnej chemioterapii.

Od samego początku podjęte było parę inicjatyw, które pomogły zebrać środki na bieżące leczenie i zabezpieczenie materialne dla niej i jej 12 letniej córki (Paulina nie jest w stanie pracować). 
Dlatego bardzo prosimy Was o wsparcie. 

Równocześnie bardzo chcemy, żebyście mieli pewność, że to co uda się zebrać zostanie wykorzystane z jak najlepszą intencją.

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące Pauliny umieszczane są na bieżąco na stronie https://www.facebook.com/PokonamRaka/ oraz na stronie https://pomagamy.im/pokonamRAKA
Na stronie aktywna jest możliwość wpłaty każdej sumy, jeśli nie będziesz mógł tego zrobić osobiście na koncercie.

Numerr konta dla przelewów zagranicznych
(IBAN) PL30 1940 1076 4951 4866 0000 0000
kod SWIFT/BIC : AGRIPLPR

___ ZAPRASZAMY NA KONCERT ___
Rodzina & Przyjaciele

 

Wystąpili w Operze Leśnej

Animals
Anna Maria Jopek
Czesław Mozil
Edyta Górniak
Elton John
Grzegorz Markowski
Jethro Tull
Kayah
Lionel Richie
Maria Peszek
Paul Anka
Whitney Houston
Zakopower

Dla biznesu

Klub "Pod Sceną" (kopiuj)

Dla prasy