Gongi i czakra gardła

10 paźzdiernika 2017, godz. 19.00
Opera Leśna - pracownie

Zapraszamy na kolejny seans kąpieli w dźwiękach. Po transformacji świata materialnego poprzez czakrę serca wznosimy się wyżej w sferę Ducha. 
Czakra gardła jest pierwszym z wyższych ośrodków związanym z komunikowaniem, wyrażaniem siebie i tworzeniem poprzez dźwięk. Chodzi tu o odpowiedzialne wyrażanie swej osobowości. Czakra wibruje kolorem niebieskim w jasnych odcieniach, żywiołem jest eter, jej centrum znajduje się pośrodku u podstawy szyi.

Prócz dźwięku czakra ta związana jest ze słuchem. Należy wyrobić w sobie umiejętność aktywnego słuchania zewnętrznego, byśmy mogli obudzić w sobie subtelny słuch wewnętrzny ostrzegający nas przed niebezpieczeństwem, a także wychwytujący nasze ekscytacje, inspiracje, pomysły do wyrażania swej kreatywności. Opanowanie czakry gardła pomaga nam odczuć znaczenie oczyszczenia się poprzez uczciwe przyznanie się do własnych uczuć i ufne komunikowanie tych emocji innym z zachowaniem szacunku. Myśl i mowa płyną wolniej, komunikacja jest głębsza, posiadamy łatwość medytowania, inspirację artystyczną, jesteśmy zadowoleni.

Części ciała związane z tą czakrą to: gardło, uszy, nos, zęby, usta, szyja, tarczyca.

Prosimy o zabranie ze sobą karimaty oraz koca lub śpiwora.

Wjezd na teren Opery Leśnej na hasło GONGI (domofon) przechodzimy przez scenę, sala nr 1

Cena wstępu- 30 zł
rezerwacja tel. - 722 303 520

Prowadzenie zajęć Lucyna Bierut-Mazurek

 

Wystąpili w Operze Leśnej

Animals
Anna Maria Jopek
Czesław Mozil
Edyta Górniak
Elton John
Grzegorz Markowski
Jethro Tull
Kayah
Lionel Richie
Maria Peszek
Paul Anka
Whitney Houston
Zakopower

Dla biznesu

Klub "Pod Sceną" (kopiuj)

Dla prasy